Antalya Klima Beyaz Eşya Tamir Servisi

çamaşır3

Çamaşır Makinası Servisi

Çamaşır Makinası Servisi olarak hizmetlerimiz yaşamış olduğunuz il de tüm semtleri kapsayan bir servis ağımız vardır. İmkanlarımız oldukça geniş olup sizlere en kapsamlı şekil de hizmet vermeye yöneliktir. Kurumsa adımlar ilerlemekte olan firmamız sizlere kalitenin ve güvenin tek adresi olmanın rahatlığını yaşatacak ve kalitesini sizlere ispatlayacaktır. Firmamızın şimdiye kadar kendine prensip olarak müşteri memnuniyeti ve güvenini hedeflemiştir. Bizi bu noktaya getiren de her zaman ve her daim bu anlayışımız olmuştur.
çamaşır makinesi

Çamaşır makinesinin su alması

Çamaşır makinesinin su almamasının diğer bir sebebi ise çamaşır makinesi kapağının tam kapalı olmamasıdır. Çamaşır makinesi kapağını tam kapandığından emin olmak için kapağı hafifçe bastırdıktan sonra hafif bir çıt sesi gelecektir. Kapağın kapanmamasındaki diğer bir sebep ise kapağa çamaşır sıkışması ya da çamaşır makinesi kapağı aşırı doluluktan sebebiyle tam kapatamamışsınızdır. Özellikle yaz aylarında su kullanımının artması ile özellikle üst katlarda oturanların genel bir problemi su basıncının düşmesi ile makine yine su almayabilir. Diğer problemler ise su ventili ya da sistemin elektronik yapısında kaynaklanmaktadır. Bu durumda servis çağırın.
aaaaa

Çamaşır makinesi deterjan almıyor. Ne yapılabilir?

Su basıncı düşük olabilir. Suyun basıncı en az 1 bar olmalıdır. Çeşme açılarak suyun basıncı arttırılarak problem çözülebilir. Deterjan çekmecesinin klepesi kapalı olabilir. Deterjan çekmecesi klepesini kontrol edin. Klepe düzeltilerek sorun giderilmelidir. Su giriş vanaları (ventil) arızalı olabilir. Su giriş vanalarını kontrol edin. Arızalı ise yenisi ile değiştirin.
aaaaa

Çamaşır makinesi deterjan almıyor. Ne yapılabilir?

Su basıncı düşük olabilir. Suyun basıncı en az 1 bar olmalıdır. Çeşme açılarak suyun basıncı arttırılarak problem çözülebilir. Deterjan çekmecesinin klepesi kapalı olabilir. Deterjan çekmecesi klepesini kontrol edin. Klepe düzeltilerek sorun giderilmelidir. Su giriş vanaları (ventil) arızalı olabilir. Su giriş vanalarını kontrol edin. Arızalı ise yenisi ile değiştirin.
electrolux-en5284kox-a-kombi-no-frost-z

Buzdolabı Su Akıtıyor

Buzdolabınızın sıcaklık ayarlarının doğru yapıldığından emin olun eğer ayarlar düzgün değilse uygun hale getiriniz. Daha sonra sebzelik kısmını kontrol edin su birikmiş ise su kanalı tıkanmış olabilir kanalı iyi bir şekilde temizleyiniz. Eğer sızıntı dolabın arkasında ve motorun bulunduğu kısımda ise makinenizin kapılarını doğru bir şeklide kapanıp kapanmadığı kontrol ediniz. Eğer bu çözümler arızanızı gidermediyse buzdolabınızda ara kanal rezistans parçası, motor gibi parçalar arızalı olabilir
buz dolabı

Buzdolabı Çalışmıyor Arızası

Buzdolabınızın fişi prize tam oturmamış olabilir fişi oturduğundan emin olacak şekilde takınız.. Eğer fişi tam takmış olduğunuz halde buzdolabınız çalışmıyorsa sorun fişinizden kaynaklanabilir. Bu yüzden prizinizin bozulmuş olma ihtimaline karşın prizinizi değiştiriniz veya bağlı olduğu ana akım sigortasını kontrol ederek açık olduğundan emin olunuz.
1_org

Buzdolabı Buzlanma Yapıyor

Termostat ayarlarını dondurucu ve soğutucu için uygun hale getiriniz. Eğer buzlanma devam ederse buzdolabının kapısını fişi çekili halde 2 gün açık şekilde bekletiniz arıza devam ediyorsa teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
buz dolabı 2

Buzdolabı Çalışıyor Ama Soğutmuyor

Buzdolapları gaz sayesinde soğutma işlemini gerçekleştirirler bu yüzden kapılarını düzgün kapatınız çünkü kapılar açık kaldığından dolayı buzdolabınız gaz kaçağı yapıyor olabilir. Kapıları kapattığınız halde soğutmuyor ise buzdolaplarınızdaki soğutucu ve dondurucu bölümlerinin sıcaklık ayarlarını düzgün hale getiriniz veya rezistanslarınızın bozulmuş olma ihtimaline karşın teknik destek için bizi arayınız
9771767660594

Bulaşık Makinesinin Suyu Boşaltmaması

Pompa motoru arızalanmış olabilir ,pompa motoru sıkışmış olabilir, su tahliye hortumu uygun biçimde bağlanmamış olabilir ,tahliye hortumu tıkalı olabilir.
siemens-sn235i00jt-a-5-programli-inox-z

Bulaşık Makinesi Sürekli Su Alıyor

Su seviye anahtarı arızalı olabilir. Su seviye anahtarı kontrol edilir, arızalı ise değiştirilir. Elektrikli musluk kontrol edilir, arızalı ise değiştirilir. Elektrikli musluk arızalı olabilir. Su seviye anahtarının ince hortumu delik olabilir. Önce hortum kontrol edilir. Eğer delikse yenisi ile değiştirilir.