HİZMETLERİMİZ

371

Buzdolabı Servis ve Bakımı

302

Çamaşır Makinası Servis Bakımı

403

Bulaşık Makinası Servis Bakımı

804

Klima Servis ve Bakımı

Klima Tamir Servis ve Bakımı

Cihazınızda zaman içinde kullanımdan dolayı bazı arızalar olabilir. Tamir bakım Montaj konusunda teknik servis ekibimizden ve her an yaşayacağınız Böyle bir durumda çağrı merkezini arayarak servis çağırabilirsiniz. Ayrıca servisimiz ve yedek parçalarımız 1 yıl boyunca garanti altında olacaktır. 7/24 saat Antalya'nın tüm ilçelerinden arayıp arıza ile ilgili sorunlarını iletip sorunsuz bir servis anlayışı sunmaktadır. Ylc Teknik beyaz eşya servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Beyaz Eşya Tamir Servisi ve Bakımı

Beyaz Eşya Tamir Bakımı servisi gelişmiş servis bilinci ve kullanıcıya iyi hizmeti vermeyi prensip edinerek benimsemiştir. Buzdolabı çamaşır makinesi Bulaşık Makinesi garantili hizmet ve kesin çözüm amacı olan bilgili ve deneyimli teknik personel kadromuz, teknik malzeme donanımlı servis araçlarımızla değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekte deyiz. Profesyonel genç ve dinamik bir ekipten oluşan Beyaz Eşya Tamir Bakım teknik servisi Antalya merkez, konyaaltı, kepez, muratpaşa bölgesinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamir ve bakımında müşteri memnuniyeti bizim için önceliğimizdir. 7/24 günün her saatinde %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek ve kaliteden ödün vermeden teknik servis ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetlerimize devamediyoruz.

Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Servis ve Bakımı

Bulaşıkların sıkışık ve yanlış yerleştirilmesi yıkama performansını olumsuz etkiler, Yanlış ya da fazla bulaşığın sıkış tıkış yerleştirilmesi, fıskiyenin dönmesinin engellenmesi yine yıkamadan beklenen performansın alınamamasını sağlar, Bulaşıkların kirlilik oranlarına uygun olmayan program kullanımı da, makinelerin performansını olumsuz etkileyen sebeplerden biridir. Mesela, çok kirli bulaşıklar için kısa program kullanımı, bulaşıkların yeteri kadar temizlenmesini engeller. Makinenin yıkama performansını etkileyen bir diğer konu ise filtredir. Filtrenin takılmamış olması sonucu kirin dağılması, (Filtre takıldığında ‘klik’ sesi alındığından emin olunmalıdır, filtre yukarı doğru çekildiğinde çıkmamalıdır) ve ayrıca fıskiye deliklerinin tıkanması yıkama sonucunu olumsuz etkiler. Makinenizde verimli sonuçlar alabilmek için; filtre temizliği, fıskiye temizliği, makine içi temizliği gibi işlemlerin düzenli yapılması gerekmektedir.

7/24 Teknik Servis 0 530 361 30 18